V našich stavebnicích je vše vyřezáno a jsou dodávány s veškerým materiálem potřebným ke stavbě mimo potahového papíru. Stavebnice jsou dodávány v netradičních "krabicích", které zajisté potěší většinu milovníků retro stylu. Stavebnice obsahují téměř veškerý materiál potřebný ke stavbě modelu. Vyřezaná žebra, přepážky a koncové oblouky frézované na CNC fréze, lišty, balsu, kola, dráty na podvozek a lanovody. Obsahem stavebnice není potřebná elektronika a potahový papír!

Předpřipravené díly do sebe pasují a jsou určeny ke stavbě na plánu, který je v měřítku 1:1. Jednotlivé díly jednoduše zacvaknete do sebe a zajistíte lepidlem. Několik delších nosníků, je nutné zkrátit na požadovanou délku. Takto jednoduše Vám pod rukama vznikne křídlo, výškovka, či směrovka. Pohyblivá kormidla ocasních ploch Vám velmi snadno vzniknou po proříznutí příslušné části a přidáním pantů. Stejně snadným způsobem složíte trup.

Naše obaly zajisté potěší většinu milovníků retro stylu. Po potažení trupu a osazení RC soupravy už Vám zbývá jediné . . . . . . . . Jít si konečně zalétat!

Obsah stavebnic