Elektronika JETI

JETI model je výrobce moderní a spolehlivé elektroniky, která slouží modelářům ve více než 30 zemích světa.

Elektronika JETI V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Vysílače

  Vysílače DC/DS

  Precizní modelářské vysílače, které plně využívají možnosti systému Duplex 2,4GHz EX. Nabízejí pokročilé uživatelské rozhraní, které umožňuje mnoho možností nastavení modelu, zobrazení on-line i off-line telemetrie z modelu, přehrávání audiosouborů, přiřazení alarmů a další.

 • Přijímače

  Přijímače

  Přijímače produktové řady Duplex Rx jsou určeny pro provoz s vysílači DC/DS nebo s vysílačovými moduly firmy JETI model pracujících v pásmu 2,4 GHz. Přijímače Duplex jsou nabízeny v širokém sortimentu splňujícím nároky každého zákazníka. Paleta přijímačů Duplex je široká a nabízí výběr od malých přijímačů Duplex R4-R7, určených především pro malé až střední modely, přes přijímače variant R8-R12 určených pro střední modely až po přijímače R14, R18 do největších modelů.

  Vybrané přijímače Duplex lze rozšířit o doplňkový přijímačový satelit Duplex RSat 2, který zvyšuje bezpečnost z hlediska zálohy "rezervy" systému.

  Systém Duplex je navžený s ohledem na maximální spokojenost, která je dlouholetou tradicí prověřena. Na základě uživatelských ohlasů je systém neustále vylepšován a díky aktualizacím jsou vylepšení zároveň snadno dostupná všem uživatelům z pohodlí domova. Obousměřný přenos je vlastnost systému Duplex již od samotného počátku a přináší jednak přenos telemetričkých dat, ale hlavně zajišťuje bezpečnost spojení mezi vysílačem a přijímačem.

 • Regulátory otáček

  Elektronické regulátory otáček

  K dispozici je několik řad elektronických regulátorů otáček pro nejrůznější modelářské použití. Je možné vybírat ze stejnosměrných, popř. střídavých synchronních typů. V nabídce jsou řešení pro modely letadel, vrtulníků a multikoptér.

 • Doplňky

  Doplňková elektronika - dostupné jsou stabilizátory palubního napětí, programátory JETIBOX a další...

 • Akumulátory

  Power-Ion akumulátory jsou typem akumulátorů pro modelářské použití. Jeti model dodává tyto články pouze v sadách o kapacitách 1100, 1300 a 1600 mAh. Selektované člZákladní sady: 2S1P, 2S2P, 3S1P plochý, 3S1P trojúhelník, 3S2P. Na požádání je možno dodat sady až do 10S5P.