Přijímače

Přijímače

Přijímače produktové řady Duplex Rx jsou určeny pro provoz s vysílači DC/DS nebo s vysílačovými moduly firmy JETI model pracujících v pásmu 2,4 GHz. Přijímače Duplex jsou nabízeny v širokém sortimentu splňujícím nároky každého zákazníka. Paleta přijímačů Duplex je široká a nabízí výběr od malých přijímačů Duplex R4-R7, určených předev...

Přijímače

Přijímače produktové řady Duplex Rx jsou určeny pro provoz s vysílači DC/DS nebo s vysílačovými moduly firmy JETI model pracujících v pásmu 2,4 GHz. Přijímače Duplex jsou nabízeny v širokém sortimentu splňujícím nároky každého zákazníka. Paleta přijímačů Duplex je široká a nabízí výběr od malých přijímačů Duplex R4-R7, určených především pro malé až střední modely, přes přijímače variant R8-R12 určených pro střední modely až po přijímače R14, R18 do největších modelů.

Vybrané přijímače Duplex lze rozšířit o doplňkový přijímačový satelit Duplex RSat 2, který zvyšuje bezpečnost z hlediska zálohy "rezervy" systému.

Systém Duplex je navžený s ohledem na maximální spokojenost, která je dlouholetou tradicí prověřena. Na základě uživatelských ohlasů je systém neustále vylepšován a díky aktualizacím jsou vylepšení zároveň snadno dostupná všem uživatelům z pohodlí domova. Obousměřný přenos je vlastnost systému Duplex již od samotného počátku a přináší jednak přenos telemetričkých dat, ale hlavně zajišťuje bezpečnost spojení mezi vysílačem a přijímačem.

Zobrazit

Přijímače V této kategorii není žádné zboží.